• Aankomende thuiswedstrijden
    WedstrijddatumWedstrijdnummerTeamUitteamCompetitieKlasseDetails
    08-10-2022 14:002305Cady '73 M16 2MSV Basketbal M16 1Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    08-10-2022 14:004917Cady '73 M22 1 (VR)Hot Pepper Heat M22 3Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    08-10-2022 16:001897Cady '73 V16 1BC Shooters V16 2 (VR)Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    08-10-2022 16:004421Cady '73 MSE 2Klipperstars MSE 2Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    29-10-2022 10:00158Cady '73 X10 1Westland Stars X10 1Gemengd U10 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    29-10-2022 10:00462Cady '73 X12 2New Stars X12 2Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    29-10-2022 10:003114Cady '73 M18 2BV Voorne M18 1Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    29-10-2022 12:002310Cady '73 M16 1De Dunckers M16 2Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    29-10-2022 14:001550Cady '73 V12 1BC Shooters V12 1 (VR)Vrouwen U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    29-10-2022 14:002230Cady '73 V20 1De Dunckers V22 1Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    29-10-2022 14:003310Cady '73 M18 1Helmink Heroes Zwijndrecht M18 1 (VR)Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    29-10-2022 16:001034Cady'73 X14 2 (VR)Helmink Heroes Zwijndrecht X14 1Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    29-10-2022 16:003360Cady '73 M20 1Zoebas M20 1Mannen U20 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    29-10-2022 16:005865Cady '73 V14 1Sportiff Grasshoppers V14 2Vrouwen U14 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    29-10-2022 18:002062Cady '73 V18 1 (VR)Divine V18 1 (VR)Vrouwen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    29-10-2022 18:005402Cady '73 MSE 1BV Leiderdorp MSE 1Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    29-10-2022 20:003917Cady '73 VSE 1Klipperstars VSE 1Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse
    05-11-2022 14:002401Cady '73 M16 2Dunkinn M16 1Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    05-11-2022 14:004918Cady '73 M22 1 (VR)Sportiff Grasshoppers M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    05-11-2022 16:001850Cady '73 V16 1BV Squirrels V16 1Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    05-11-2022 16:004767Cady '73 MSE 2Waterdragers MSE 1Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    12-11-2022 10:00163Cady '73 X10 1BV Squirrels X10 1Gemengd U10 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    12-11-2022 10:00459Cady '73 X12 2BV Krimpen X12 1Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    12-11-2022 10:001123Cady '73 X14 1HBV The Jumpers X14 1Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    12-11-2022 12:00485Cady '73 X12 1CBV Binnenland X12 1Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    12-11-2022 12:002201Cady '73 V22 1Lokomotief V20 1Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    12-11-2022 12:003090Cady '73 M18 2Waterdragers M18 1 (VR)Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    12-11-2022 14:001588Cady '73 V12 1Woodpeckers V12 1 (VR)Vrouwen U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    12-11-2022 14:002157Cady '73 V20 1B.O.B. V22 1Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    12-11-2022 14:002700Cady '73 M16 1D.B.V. Rowic M16 1Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    12-11-2022 16:001240Cady'73 X14 2 (VR)B.O.B. X14 2Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    12-11-2022 16:003577Cady '73 M22 2Zoebas M22 1 (VR)Mannen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    12-11-2022 18:002033Cady '73 V18 1 (VR)BV Squirrels V18 1 (VR)Vrouwen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    12-11-2022 18:003069Cady '73 M18 1Lokomotief M18 2Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    12-11-2022 18:003833Cady '73 VSE 1Utrecht Bull's VSE 3Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse
    19-11-2022 14:001414Cady'73 X14 2 (VR)Rebound X14 1Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    19-11-2022 14:001759Cady '73 V14 1BC Shooters V14 1Vrouwen U14 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    19-11-2022 14:003156Cady '73 M18 1CBV Binnenland M18 3Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    19-11-2022 16:002730Cady '73 M16 2BV Squirrels M16 2Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    19-11-2022 16:004482Cady '73 MSE 1MSV Basketbal MSE 2Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    19-11-2022 16:004919Cady '73 M22 1 (VR)The Black Eagles M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    26-11-2022 12:00816Cady '73 X12 2Rebound X12 2Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    26-11-2022 12:003239Cady '73 M18 2B.O.B. M18 2Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    26-11-2022 12:006101Cady '73 M16 2Westland Stars M16 2Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    26-11-2022 14:00784Cady '73 X12 1SVO Basketball X12 1Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    26-11-2022 14:001173Cady '73 X14 1Rotterdam-Zuid X14 1Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    26-11-2022 14:004920Cady '73 M22 1 (VR)BV Groningen M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    26-11-2022 16:001880Cady '73 V16 1Zoebas V16 1Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    26-11-2022 16:005585Cady '73 MSE 2EBV Baros MSE 7Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    26-11-2022 18:002156Cady '73 V22 1BC Shooters V22 1Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    26-11-2022 18:003472Cady '73 M20 1Bouncers Basketball M20 1Mannen U20 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    03-12-2022 10:00175Cady '73 X10 1DAS X10 1 (VR)Gemengd U10 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    03-12-2022 10:00375Cady '73 X12 2D.B.V. Rowic X12 2Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    03-12-2022 10:003023Cady '73 M18 2BV Carnisse Sharks M18 1 (VR)Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieD-Klasse
    03-12-2022 12:00511Cady '73 X12 1O.S.M. '75 X12 1 (VR)Gemengd U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    03-12-2022 12:001578Cady '73 V12 1BS Leiden V12 1Vrouwen U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    03-12-2022 12:001996Cady '73 V18 1 (VR)Westland Stars V18 1 (VR)Vrouwen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    03-12-2022 14:001230Cady '73 X14 1River Trotters X14 1 (VR)Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    03-12-2022 14:001793Cady '73 V16 1BC Utrecht Cangeroes V16 2Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    03-12-2022 14:002207Cady '73 V22 1B.O.B. V22 1Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    03-12-2022 16:002615Cady '73 M16 1Woodpeckers M16 1Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    03-12-2022 16:003598Cady '73 M22 2Vlaardingen Captains M22 1 (VR)Mannen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    03-12-2022 16:003800Cady '73 VSE 1O.S.M. '75 VSE 1Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse
    03-12-2022 18:002141Cady '73 V20 1BC Shooters V22 1Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    03-12-2022 18:004899Cady '73 MSE 2Westland Stars MSE 2Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    10-12-2022 10:00199Cady '73 X10 1Hurricanes X10 1Gemengd U10 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    10-12-2022 10:001484Cady'73 X14 2 (VR)Rotterdam-Zuid X14 2Gemengd U14 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    10-12-2022 10:002091Cady '73 V18 1 (VR)Sportiff Grasshoppers British V18 2Vrouwen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieC-Klasse
    10-12-2022 12:001558Cady '73 V12 1Sportiff Grasshoppers V12 1Vrouwen U12 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    10-12-2022 12:002975Cady '73 M18 1HBV The Jumpers M18 1Mannen U18 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    10-12-2022 12:006047Cady '73 V22 1Sportiff Grasshoppers V20 2Vrouwen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieA-Klasse
    10-12-2022 14:002795Cady '73 M16 1Hurricanes M16 1Mannen U16 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    10-12-2022 14:003352Cady '73 M20 1DAS M20 1Mannen U20 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    10-12-2022 14:003674Cady '73 M22 2Quick Lions M22 2Mannen U22 Afdeling 1e Helft CompetitieB-Klasse
    14-01-2023 14:004921Cady '73 M22 1 (VR)Lokomotief M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    14-01-2023 16:005716Cady '73 MSE 2BV Squirrels MSE 1Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    21-01-2023 16:003886Cady '73 VSE 1Flax Field Fighters VSE 1Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse
    21-01-2023 18:006264Cady '73 MSE 1CobraNova MSE 3Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    28-01-2023 16:004922Cady '73 M22 1 (VR)Hot Pepper Heat M22 2Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    28-01-2023 18:005455Cady '73 MSE 2Punch MSE 4Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    04-02-2023 16:005967Cady '73 MSE 1Almere Pioneers MSE 2Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    04-02-2023 18:004169Cady '73 VSE 1B.Z. '72 VSE 1Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse
    11-02-2023 16:004923Cady '73 M22 1 (VR)CBV Binnenland M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    11-02-2023 18:005612Cady '73 MSE 2BV Juventus MSE 1Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    04-03-2023 16:004900Cady '73 MSE 1DAS MSE 3Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    04-03-2023 18:004144Cady '73 VSE 1BC Shooters VSE 2Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse
    11-03-2023 16:004924Cady '73 M22 1 (VR)BV Hoofddorp M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    18-03-2023 18:005450Cady '73 MSE 2Rotterdam-Zuid MSE 2Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    25-03-2023 14:004925Cady '73 M22 1 (VR)Amstel State M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    25-03-2023 16:005511Cady '73 MSE 1BV Alphia MSE 1Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    01-04-2023 16:004926Cady '73 M22 1 (VR)Arnhem Eagles M22 1Mannen U22 Landelijk2e Divisie
    01-04-2023 18:005062Cady '73 MSE 2Divine MSE 2Mannen Senioren Afdeling3e Klasse
    15-04-2023 16:005640Cady '73 MSE 1Zoebas MSE 2Mannen Senioren Afdeling2e Klasse
    15-04-2023 18:003908Cady '73 VSE 1S.B.U. VSE 2Vrouwen Senioren Afdeling2e Klasse