• Cady '73 MSE 2 BASKETBALL - heren 3de Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veen, Oscar vanTechnische stafCoach

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    za 14-11-202018:00Cady '73 MSE 2 - CBV Binnenland MSE 4
    za 21-11-202014:30Flax Field Fighters MSE 1 - Cady '73 MSE 2
    za 12-12-202020:00Cady '73 MSE 2 - Rotterdam-Zuid MSE 2
    za 19-12-202013:00River Trotters MSE 3 - Cady '73 MSE 2
    za 09-01-202116:00Cady '73 MSE 2 - BV Krimpen MSE 1
    za 23-01-202118:00Cady '73 MSE 2 - BV Squirrels MSE 2
    za 30-01-202115:30Hurricanes MSE 2 - Cady '73 MSE 2
    za 06-02-202118:00Cady '73 MSE 2 - EBV Baros MSE 4
    za 27-02-202110:15Punch MSE 4 - Cady '73 MSE 2
    za 06-03-202120:00Cady '73 MSE 2 - Utrecht Bull's MSE 3
    za 13-03-202113:30CBV Binnenland MSE 4 - Cady '73 MSE 2
    za 20-03-202120:00Cady '73 MSE 2 - Flax Field Fighters MSE 1
    vr 26-03-202120:30Rotterdam-Zuid MSE 2 - Cady '73 MSE 2
    za 10-04-202118:00Cady '73 MSE 2 - River Trotters MSE 3
    vr 23-04-202119:00EBV Baros MSE 5 - Cady '73 MSE 2
    wo 30-06-202118:15Utrecht Bull's MSE 3 - Cady '73 MSE 2
    wo 30-06-202120:00Cady '73 MSE 2 - Punch MSE 4
  • Poulestanden Cady '73 MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Krimpen MSE 15401372312608
    2BV Squirrels MSE 24301275264116
    3Rotterdam-Zuid MSE 25302292265276
    4Punch MSE 43201157143144
    5CBV Binnenland MSE 4420224223574
    6EBV Baros MSE 54202318278404
    7Flax Field Fighters MSE 14202222227-54
    8Cady '73 MSE 2520332532054
    9River Trotters MSE 311005645112
    10Utrecht Bull's MSE 32101115104112
    11EBV Baros MSE 45104270292-222
    12Hurricanes MSE 24004198357-1590
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.EBV Baros MSE 4 - Cady '73 MSE 267 - 49
    3 okt.Cady '73 MSE 2 - Hurricanes MSE 299 - 40
    26 sep.BV Squirrels MSE 2 - Cady '73 MSE 278 - 59
    19 sep.Cady '73 MSE 2 - EBV Baros MSE 566 - 52
    12 sep.BV Krimpen MSE 1 - Cady '73 MSE 283 - 52
  • Team

    NaamRolFunctie
    Cleton, JeroenTeamspeler
    Franken, DennisTeamspeler
    Gosker, DavidTeamspeler
    Ligthart, NilsTeamspeler
    Pennings, GinoTeamspeler
    Specht, AmersonTeamspeler
    Veen, Oscar vanTeamspeler
    Yildirim, YagmurTeamspeler

    Er zijn 0 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Cady '73 MSE 2

    VS

    CBV Binnenland MSE 4

    14 november 202018:00 uur
    Sporthal De Lijster Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Cady '73 MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    65,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    64,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd