• Cady '73 MSE 2 BASKETBALL - heren 3de Klasse

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veen, Oscar vanTechnische stafCoach
  • Programma

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdnummerWedstrijdDetails
    zo 14-02-202118:15664Utrecht Bull's MSE 3 - Cady '73 MSE 2
    za 27-02-202110:15751Punch MSE 4 - Cady '73 MSE 2
    za 06-03-202120:00612Cady '73 MSE 2 - Utrecht Bull's MSE 3
    za 13-03-202113:30532CBV Binnenland MSE 4 - Cady '73 MSE 2
    za 20-03-202120:00849Cady '73 MSE 2 - Flax Field Fighters MSE 1
    vr 26-03-202120:30624Rotterdam-Zuid MSE 2 - Cady '73 MSE 2
    za 10-04-202118:00786Cady '73 MSE 2 - River Trotters MSE 3
    za 17-04-202116:00820Cady '73 MSE 2 - CBV Binnenland MSE 4
    vr 23-04-202119:00776EBV Baros MSE 5 - Cady '73 MSE 2
    za 24-04-202118:00583Cady '73 MSE 2 - BV Krimpen MSE 1
    za 22-05-202120:00487Cady '73 MSE 2 - BV Squirrels MSE 2
    za 29-05-202115:30560Hurricanes MSE 2 - Cady '73 MSE 2
    za 26-06-202113:00898River Trotters MSE 3 - Cady '73 MSE 2
    wo 30-06-202114:30758Flax Field Fighters MSE 1 - Cady '73 MSE 2
    wo 30-06-202120:00817Cady '73 MSE 2 - Punch MSE 4
    wo 30-06-202120:00522Cady '73 MSE 2 - Rotterdam-Zuid MSE 2
  • Poulestanden Cady '73 MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Krimpen MSE 15401372312608
    2BV Squirrels MSE 24301275264116
    3Rotterdam-Zuid MSE 25302292265276
    4Punch MSE 43201157143144
    5CBV Binnenland MSE 4420224223574
    6EBV Baros MSE 54202318278404
    7Flax Field Fighters MSE 14202222227-54
    8Cady '73 MSE 2520332532054
    9River Trotters MSE 311005645112
    10Utrecht Bull's MSE 32101115104112
    11EBV Baros MSE 45104270292-222
    12Hurricanes MSE 24004198357-1590
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team

    NaamRolFunctie
    Cleton, JeroenTeamspeler
    Franken, DennisTeamspeler
    Gosker, DavidTeamspeler
    Ligthart, NilsTeamspeler
    Pennings, GinoTeamspeler
    Specht, AmersonTeamspeler
    Veen, Oscar vanTeamspeler
    Yildirim, YagmurTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Utrecht Bull's MSE 3

    VS

    Cady '73 MSE 2

    14 februari 202118:15 uur
    Galgenwaard Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Cady '73 MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    65,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    64,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd